آی پی ثابت

با سلام
کاربران گرامی، به اطلاع می رساند استفاده از یکتا وی پی ان جهت معاملات ارزهای دیجیتال و ترید، نیازمند خرید اکانت جداگانه نیست!

جهت استفاده از آی پی ثابت در ویندوز نیازمند نصب کانکشن هوشمند می‌باشید. اگر کانکشن هوشمند ویندوز بر روی دستگاه شما نصب نیست، آموزش نصب و راه اندازی آن از این لینک قابل مشاهده است. برای استفاده از آی پی ثابت در کانکشن هوشمند، هربار قبل اتصال، سرویس را بر روی یک گزینه (مانند: YektaPlus)، کشور را را بر روی یک گزینه (مانند: Germany) و سرور را بر روی یک گزینه (مانند: Server3) گذاشته تا آی پی شما در هربار استفاده ثابت بماند.

جهت استفاده از آی پی ثابت در اندروید نیازمند نصب کانکشن هوشمند می‌باشید. اگر کانکشن هوشمند اندروید بر روی دستگاه شما نصب نیست، آموزش نصب و راه اندازی آن از این لینک قابل مشاهده است. برای استفاده از آی پی ثابت در کانکشن هوشمند، هربار قبل اتصال، سرویس را بر روی یک گزینه (مانند: YektaPlus)، کشور را را بر روی یک گزینه (مانند: Germany) و سرور را بر روی یک گزینه (مانند: Server3) گذاشته تا آی پی شما در هربار استفاده ثابت بماند.

جهت استفاده از آی پی ثابت در آیفون نیازمند نصب برنامه OpenVPN می‌باشید. اگر برنامه OpenVPN بر روی دستگاه شما نصب نیست، آموزش نصب و راه اندازی آن از این لینک قابل مشاهده است. برای استفاده از آی پی ثابت در برنامه OpenVPN، پس از نصب برنامه، به پشتیبانی یکتا وی پی ان پیام ارسال کرده و با ارسال نام کاربری خود، فایل کانفیگ کشور مورد نظر خود را درخواست نمایید.

جهت استفاده از آی پی ثابت در مک نیازمند نصب برنامه OpenVPN می‌باشید. اگر برنامه OpenVPN بر روی دستگاه شما نصب نیست، آموزش نصب و راه اندازی آن از این لینک قابل مشاهده است. برای استفاده از آی پی ثابت در برنامه OpenVPN، پس از نصب برنامه، به پشتیبانی یکتا وی پی ان پیام ارسال کرده و با ارسال نام کاربری خود، فایل کانفیگ کشور مورد نظر خود را درخواست نمایید.

با احترام
یکتا وی‌پی‌ان